Kategoriler
Örgü

2014 Örgü Çocuk Elbiseleri

Cimcime kızlara en çok yakışan elbiseler örgüler ile hayat bulmaktadır. Birbirinden güzel elbise tasarımları oldukça dikkat çekmektedir. 2014 örgü çocuk elbiseleri arasında fırfırlı ve volanlı tasarımlar vardır. Belden sonra büzgülü modeller oldukça şıklık katıyor. İster düz örgü, ister daha farklı örgüler ile çeşitli elbiseler yer almaktadır. Örgüler arasında askılı jile tarzında olanlar kız çocuklarına ayrı bir hava katıyor.

Örgü çocuk elbiseleri olarak en çok dikkat çeken pilili ve volanlı modellerdir. Sade tasarımların yanı sıra daha hareketli ve şık modeller mevcuttur. Karpuz kol, prenses kol elbiseler son derece hareketlidir. Giderek daha da modern çizgiler ile buluşan örgü elbiseler sezonun dikkatini üzerine çekiyor. Birbirinden güzel elbiselerde Selanik örgüler, ters ve lastik örgüler bir elbisede birleşiyor. Trendleri örgüler arasına taşıyan bayanlar sihirli ve kaliteli ipler ile örgüde adeta çağ açmaktadır. Bu sezon bebe yaka örgü elbiselerde de inanılmaz fazla kullanılmaktadır. Sıfır kol, bebe yaka ve belden sonra kloş şeklinde gelen elbiselerin belinde saten kurdele hareket katmaktadır.

Tığ işi örgü elbiseler sayesinde işiniz daha da kolaylaşacaktır. Örerken aralarına incilerin konulması oldukça dikkat çekmektedir. Birbirinden güzel iplikler, tasarımlar ve materyaller harika elbiseler ortaya çıkartıyor. Sizde böylesine kaliteli ve şık elbiseleri örmek için sezonun modellerine göz atmalısınız. Süslü kız çocukları için oldukça ideal elbiseler sezonuna damgasını vuruyor.

2014 Örgü Çocuk Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.