Kategoriler
Genel Lif Örnekleri Örgü

2017 Örgü Lif Modelleri

Hamarat hanımlar kış aylarının gelmesi ile beraber boş zamanlarını değerlendirmek için örgü örerler. Kış aylarında örgü sezonu da başlamış olur. Ev hanımları gün toplantılarında bir araya gelerek farklı motif ve çeşitlerdeki örgüleri ile adeta rekabete girerler.  Hanımların en çok tercih ettiği örgüler arasında olan lifler kolay yapımı ve çabuk bitmesi bakımından tercih edilir. Lif yapımı oldukça basittir ve çeşitli şekler verilebilir. 2017 yılı örgü lif modelleri hanımların tasarımlarıyla yeni bir çehreye büründü bu yıl.

2017 yılı örgü lif modelleri farklı renkler ve desenler tasarlanarak örüldü.  Lif yapılması en kolay örgülerdendir. Lif yapmak için ister şiş, isterseniz tığ kullanabilirsiniz. Lif yapmak için çeşitli örgü teknikleri kullanabilirsiniz. Genellikle kalın ipler tercih ediliyor 2017 yılı örgü lif modelleri için. Lif örmek için çok hamarat olmaya da gerek yok. Küçük ve kolay örülmesi bakımından örgüye başlangıç için bile lif örebilirsiniz.

2017 yılında örgü lif modelleri çeşitliliği ile hanımların en severek yaptığı örgüler listesine girdi.  Hamarat hanımlar hayal güçlerini kullanarak harika lif tasarımları ortaya çıkartıyorlar 2017 yılının örgü lif modelleri içerisinde.  Bu yıl lifler çok renkli ve canlı renklerden oluşuyor.  Ayrıca lifler farklı şekillerle de sıradanlıktan çıktı bu yıl.

Bu yıl da örgü lif modelleri geometrik şekillerde örülüyor. Kare, dikdörtgen, beşgen, altıgen ve kare olarak tasarlandı. Eskiden lifler düz örgüler ile yapılırdı. Ancak günümüzde çeşitli motiflerle süslenerek yapılıyor. Tığ işi ve el örgüsü lifler sevdikleriniz için de harika hediyeler olabilir. 2017 yılında örgü lif modelleri geometrik şekillerin yanı sıra meyve şekilleri, meyve modelleri ve kalpli, yuvarlak modelleri ile de çok beğeniliyor. Tasarımlar bu yıl gerçekten çok çarpıcı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.