Kategoriler
Dantel Genel

Dantel Abajur Modelleri

Yatak odalarında ve salonlarda tercih edilen abajurlar, evlerin havasını değiştirmekle kalmaz aynı zamanda şıklığını da şıklık katar. Odaları şıklığı ile aydınlatan abajurların hazır olarak satılanlarının yanı sıra el emeği ile yapılan modelleri de vardır. Özellikle de el emeği ürünlere verilen değerin artması ile beraber dantel abajurlar da daha fazla tercih edilmeye başlamıştır.

Dantel abajur modelleri oldukça çeşitlidir. Özellikle de beyaz renkli iplikler ile örülen dantel abajurlar daha fazla tercih edilmektedir. Birçok model ve örneği bulunmaktadır. Öreceğiniz abajurun üstüne göre örebilir veya eski, kullanmadığınız dantelleri değerlendirerek abajur da yapabilirsiniz. Kullanmadığınız dantelleri kesip, biçerek abajurunuzu kaplayabilirsiniz.

Dantel abajur örnekleri arasında tek renk iplik ile örülen modeller olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde mevcuttur. Model ve örneklere göz atarak fikir sahibi olabilir, dilediğiniz modeli seçerek örmeye başlayabilir, odalarınızın şıklığına dantel abajur ile şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri incelemek için sitemizin görsellerine bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.