Kategoriler
Örgü

El İşi Örgü Banyo Paspas Modelleri

Banyolarda kullanılmak için yapılan banyo paspasları gittikçe değişik ve güzel bir hal almıştır. Tığ işi banyo paspas modelleri ile birbirinden değişik paspas örnekleri çıkarabilirsiniz. İsterseniz yuvarlak isterseniz de dikdörtgen yapabileceğiniz bu modeller ile banyonuz ayrı bir hava kazanacaktır.

Banyoları renklendirmek için fayansların renginde yapılan banyo paspasları hazır alınabildiği gibi örgü modeller ile de yapılabilmektedir. Son zamanlarda örgü modellerin çok sevilerek kullanıldığını görmekteyiz. İstediğiniz renk ve desende yapacağınız bu paspaslar dekorasyonunuza farklılık getirecektir. Örgü banyo paspas modelleri birbirinden değişik ve farklı ipler ile kalın şişler yardımı ile yapılmaktadır. Tüylü, simli ipleri ile rahatlıkla öreceğiniz paspasınızı ister tek renk yâda iki renk yapabilirsiniz. Banyonuzun büyüklüğüne göre ilmek sayısı ile başlanan bu örnekler ile çok değişik paspas modelleri yapılabilmektedir. Hazır banyo paspaslarındansa el işi banyo paspasları çok fazla tercih edilen modeller arasına girmiştir. Tığ ile yâda şiş ile örerek yapılan farklı paspaslar ile sizde banyolarınıza yeni bir hava katabilir ve gelenleri hayran bırakabilirsiniz. Tüylü ipler ve kalın şişler ile kısa bir sürede örülebilen modeller ile banyonuzu canlandırın. Büyük boy yâda küçük boy tercih edip yapabilirsiniz. Modellerinin değişik ve farklı olmasından gelenler banyonuza bayılacaktır.

El İşi Örgü Banyo Paspas Modelleri

Örgü banyo paspas modelleri ile banyolar farklı bir hava kazanacak ve herkesin banyosundan farklı olacaktır. Ortasını başka renk yaptığınız paspasın kenarlarına başka renk yaparak değişik bir paspas modeli yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.