Kategoriler
Bayan Örgüleri

El İşi Örgü Bayan Hırka Örnekleri

Hazır giyimin artması ile birlikte el sanatlarına olan ilgi azalsa bile aksine giderek daha da ilerlemeye başlamıştır. Özellikle örgülerde ortaya çıkan yepyeni tasarımlar dikkat çekiyor. Örüldüğü zaman son derece hayran bırakan 2014 örgü bayan hırkaları pantolon ve etekleriniz üzerinde şıklık yaratacaktır. Özellikle tiftik yününden örülen hırkalar hem ince, hem de sıcacık tutuyor. Sihirli iplikler ile örülen hırka modellerinde ince ayrıntılar göze çarpmaktadır.

En önemlisi bayan hırka örnekleri arasında ceket tarzında olanlar vardır. Kruvaze kapamalar, hakim yakalar, önden çift düğmeler, cepler ve daha fazlası dikkat çekmektedir. Günlük giyiminizde sıcacık olmak için yepyeni örgülere göz atmalısınız. 2014 sezonunda örgü tasarımları daha da hareketlenerek karşınıza çıkıyor. Selanik tekniği, bir ters, bir düz şeklinde olan örgüler hareket katmaktadır. Uzun hırkaları kalın iplikler ile ördüğünüz zaman ortaya bir mont tasarımı çıkartabilirsiniz. Böylece sezonun en ilgi çeken tasarımlarını ortaya koyabilirsiniz. Kapüşonlu ve yanlardan lastik örgüler hırkanın şeklini değiştiriyor. Giderek çok daha güzel bir hale gelen hırka modelleri tasarımın güzelliğini göstermektedir.

Örgü hırka modelleri şal yakalardan büyük düğmeli yan kapanmalı dik yakalara kadar farklı tasarımlar dikkat çekmektedir. 2014 sezonunda bayan hırkalarında belden büzgülü ve etek kısmı volanlı olanlar genç kızların ilgi odağı oluyor. Üstelik ceplerin üzerinde desenler ve çizgiler giderek daha da güzelleştiriyor. En önemlisi bu sezon bordonun gücünü örgü hırkalarda da çok fazla göreceksiniz.

El İşi Örgü Bayan Hırka Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.