El Örgüsü Bluz Modelleri

Hamarat hanımlar, sizlere sesleniyorum. Bugün sizinle tam size uygun bir model paylaşacağım. Bu galeri kısmında birbirinden güzel örneklerde el örgüsü bluz modelleri yer alıyor. Bu örgü bluz modelleri arasında kış, sonbahar ve ilkbahara da dahil olmak üzere birçok mevsime uygun tarzda ve kullanımda örnekler yer alıyor. Bu kullanımlar ve yapımlar için ip ve yün çeşitlerinizi istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Renk secimi tamamen sizin zevkinize bağlı olarak değişebilir. Arzu eden hanımlar, kullandıkları iplerin dokusuna göre renk skalasını arttırabilirler. Model olarak ise birçok farklı ve en yeni trend bluz örgü modellerini burada bulabileceksiniz.

Bu fotoğraf galeri kısmında birçok model yapılmış ve denenmiştir. Aynı zamanda piyasa da bu örgü bluz modellerine uygun tarzda kullanımlar bulacaksınız. Ve bu vesile ile modayı önden takip etmenizi öneririm. 2017 yılında en trend örgü bluz modelleri arasında çiçek ve bitki ya da yaprak desenli motifler yer alıyor. Bu motifleri tığ ile de çıkartmanız mümkün. Eğer şiş kullanımına alışıksanız bu tarz modellerde örgü bluz modelleri için bulacaksınız. Bluz modelleri için tarzlar oldukça geniş. Kol ve boyun, yaka kısmı için sevgili hanımlar birçok örnek bulunuyor.

Arzu eden hanımlar süs ve aksesuar üzerinden de ilerleyebilirler. El örgüsü bluz modelleri için kumaş parçası ya da kurdele gibi dekoratif uygulamalar da yapabilirsiniz. Hanımlar, sizde uyguladığınız modelleri bizimle paylaşın. Arzu edenler için sipariş üslü satın almalarda mümkün olacaktır. İsterseniz bu konuyla ilgini iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git