Kategoriler
Anlatımlı Örgü Modelleri Bebek Örgüleri Örgü

El Örgüsü Çocuk Tokaları Ve Süsleri

için kendinize örgü yünlerden güzel örnekler yapabiliyoruz. Bugün de çocuklar için el örgüsü çocuk tokaları ve süsleri adlı bir paylaşımda bulunacağız. Özellikle tığ işi kullanarak birçok malzemeden faydalanmanız mümkün olacaktır.

Bu süslemeler içinde tokalar içinde güzel seçenekler var.  Çocuk giyim aksesuarın da ve modelleri o kadar çok şey var ki, piyasa da çocuk moda akımını takip emek nerdeyse imkânsız. Artık seçeneklerin o kadar yoğun olması bir yandan alternatiflerini sürekli oluşturmaya vesile oluyor. Bu açıdan kullanılabilecek toka süslerinden çeşitler de sunuyoruz. Bitki, çiçek, yaprak, sevimli hayvan figürlerinin yanı sıra aynı zaman da tığ içinden yapılan motifler ile de bazı kombinler yapmak mümkün. Yaz ve kış modası içinde aynı zamanda bir koleksiyon hazırlamanız mümkün. Kullanılan iplikler bu modellerin ortaya çıkmasına da yardımcı oluyor.

Süslemeler için kıyafet üzerine de kombinler yapabilirsiniz. Kız çocukları için etek, şort ya da tulumlar için askılık yapabilmeniz mümkün. Bu kullanımlar içinde farklı seçenekler ve motifler yaratabilirsiniz. Aynı zamanda erkek çocukları içinde askılık yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.