Kategoriler
Anlatımlı Örgü Modelleri Bayan Örgüleri Genel Örgü

El Örgüsü Eldiven Modelleri

Bu senenin el örgüsü eldiven modellerini merak ediyorsanız, muhakkak bu bölümü ziyaret edin. Hanımlar, herkese hitap edecek bir seçki yaptım. Bu seçenekler arasından birçok fikir geliştirmeniz mümkün olacak. Birebir uygulamaktan keyif alacağınız bu modeller arasında kendi stilinize ve giyim tarzınıza uygun olan el örgüsü eldiven örneklerini bir kenara saklayın!

Bu bölümde yer alan fotoğrafları büyüterek detaylı incelemeniz de mümkün. Örgü örnekleri ise birer sanat eseri gibi! Aynı zamanda yaş kategorisi de kendi içinde ayrılıyor ancak zevk elbette yaşla ilgili değil. Ruhu hala genç olan okuyucularım içinde en trend ve eğlenceli eldiven örgü modelleri yer alıyor. Kış için pastel renklerin dışında cıvıl cıvıl   bu senenin en moda renklerinde, nasıl süslemeler yaparak eldiven oluşturacağınızı da görmüş olacaksınız. Parmaklı ve parmaksız el örgüsü eldiven modelleri üzerine tığ işi süslemeler yapabilirsiniz.

Bunun dışında şık bayanlar eldiven üzerine dantel ya da kurdele, düğme, boncuk gibi parçalar ile kombine yapabilirsiniz. Sizde bizimle aynı zamanda kendi modellerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.