Kategoriler
Bayan Örgüleri Bebek Örgüleri Dantel Genel

El Örgüsü Ev Aksesuarı İçin Modeller

Eviniz değişiklik yapmak ihtiyacı her zaman farklı arayışları besliyor. Demode bazı fikirlere bugün rafa kaldırmaya ne dersiniz? Aslında ufak dokunuşlar ile neler yapabileceğinizi görmek size de iyi gelecektir. Tığ işini kullanarak birçok el örgüsü ev aksesuarı için modeller oluşturmamız mümkün. Bu galeri de bu konuda sizler ile neler yapabileceğimizi göreceğiz. Bu örgü işler ayrıca tamamen sizin stilinizi yansıtacaktır. Hatta kendi modanızı ve ekolunuzu yakalamak için elinize fırsatta geçecektir.

Kendi sosyal hesaplarınızda ayrıca bu örgü ev aksesuarı modelleri paylaşmanız mümkün olacaktır. Evinize ve mekanınıza hem sıcaklık hissi de verecektir. Örgü yün örnekleri her zaman eskiye dair bir nostalji esintisi yaratır ancak son yıllarda oldukça sık kullanılıyor ve üstelik yaratıcılığı geliştiren modeller de var.

Koltuk üstü kullanılan battaniyeler, koltuk üstü örtüleri, yün işi paspaslar, kırlent üzerine işlenen yün işi örgü işleri sadece bunlardan bilinen birkaçıdır. Sevgili hanımlar, başka neler yapabiliriz? evdeki saksılar içinde yün kaplar yapabilirsiniz. Üstelik büyükten küçüğe kadar renk renk aynı model yaptığınız ev örgü örnekleri sayesinde evde bulunan pencere kenarı çiçek saksılarınıza nefis bir tarz yaratmanıza vesile olacaktır. El örgüsü ev aksesuarı için modeller arasında su kapları ve mataralarınız içinde güzel renklerden ve süslerden tığ işi örnekler yapabilirsiniz.

Sonbahar ve kış havasını bu şekilde istediğiniz gibi bir havaya sokmanız mümkün olacaktır. 2016 ve 2017 yılının en güzel örgü ev aksesuarı modelleri yaratmanız mümkün olacaktır. Tığ işi için ise örgü bardak altlık modelleri içinde yapabilirsiniz. Nasıl modeller uygulamanız gerektiği konusunda size bu galeri bölümünde harika örnekler sunuyor olacağım. Sizin de eminim fikirleriniz olacaktır. Benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.