Kategoriler
Anlatımlı Örgü Modelleri Bayan Örgüleri Bebek Örgüleri

El Örgüsü Kız Bebek Kıyafeti

Birbirinden minnoş el örgüsü kız bebek kıyafeti için size bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Bu bölümde sizler ile galeri paylaşımı yapacağım. Bu bölümde; örgü kız bebek kıyafetleri üzerine neler yapabileceğimizi hep birlikte göreceğiz. Aslında bakıldığında hanımlar, yaratıcılığın gerçekten sınırı yok gibi. Hele söz konusu olan bebeklerimiz ise. Eminim bu bölümü takip eden anneanne ve babaanne de bulunuyor. Eğer mümkünse onlarla da paylaşmanızı öneririm. Torunları için nefis el örgüsü bebek kıyafeti başlayacaklarından eminim. Elbiseler, etekler, tulumlar, hırka ya da kazaklar, evde giyinmeleri için panço tarzı kullanımlar gibi seçenekleriniz o kadar çok ki dolapta eksik gördüğünüz parçaları tamamlamanız mümkün olacak.

El örgüsü kız bebek kıyafeti için en sık akla gelen kullanımlardır herhâlde; bu örgü modelleri arasında bütünü örgü kız elbise örnekleri de yapabilirsiniz. Elbiseleriniz için güzel süslemeler yapmanız da mümkün olacaktır. Kemerler, boncuk süslemeler, çiçek motifli süslemeler oldukça farklılık katacaktır. Aynı şekilde tulum modelleri içinde kız bebekler için harika seçenekleri bu kısımda göreceksiniz. Yarı kumaş, yarı örgü olan modeller de bu bölümde yer alıyor. Her ikisini kombine yapabileceğiniz nefis modeller var. Paltolun arzu edenleriniz olabilir. Kışın minik ayaklar ve bacaklar korunsun diye sizce de harika olmaz mı? bu galeri kısmında bu tarz uygulamalarda göreceksiniz.

Sevgili arkadaşlar kız bebekler için örgü bluz da yapabilirsiniz. Güzel tığ işi motiflerden farklı parçalar yapabilirsiniz. Bu bluz modellerini aynı zamanda her eşya ile kombine yapabilirsiniz. Hem spor hem de şık bir görünüm oluşturacaktır. Bunun dışında mini mini farklı modelli, motifli etek örgü modelleri yapabilirsin. Kıyafetlerinizi de tamamlamak için aynı örnek patik örgü bebek modellerini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.