Kategoriler
Anlatımlı Örgü Modelleri Bayan Örgüleri Genel Örgü

El Örgüsü Saç Bantları

El örgüsü saç bantları konusunda sizlere farklı fikirler vermek istiyoruz. Birbirinden farklı motifte ve desende kullanımlar için bu bölümde yer alan modeller size birçok öneri oluşturacaktır.

Gündelik ve iş temposunda kullanabileceğiniz el örgüsü saç örnekleri için birbirinden farklı ve kullanım acısından seçenekli olanları bu galeri bölümünde sunuyoruz. Kış döneminde bere ve şapka kullanımı sevmeyenler için oldukça uygun olan örgü saç bandı modelleri arasından kendi tarzınıza uygun olanları beğeni ile uygulayabilirsiniz. Ya da kendi tarzınızı bu seçenekleri kombine yaparak oluşturmanız da mümkün olacaktır. Eğer yün kullanmak istiyorsanız el örgüsü saç bandı için farklı seçenekler var. Saç örgü, timsah sırtı, baklava örgü modelleri gibi kullanımlar şık ve spor bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yün kullanımı dışında tığ işi ile de motifli örgü saç bandı modelleri üretebilirsiniz.

Dantel ve üzerine yapacağınız farklı süslemeli saç bantları da farklı kullanım oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Polar kumaş üzerine de giydirebileceğiniz süsler ya da motifler aynı zamanda sizlere güzel fikirler kazandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.