Kategoriler
Anlatımlı Örgü Modelleri Genel Örgü

El Örgüsü Sepet Modelleri

Geçmişten günümüzde gelen ve moda olmaya devam bazı şeyler vardır. Örgü işlerde aynen bu kategoriye giriyor. Bugün sizlere farklı ve çok keyif alacağınız bir örgü stilinden bahsedeceğim. El örgüsü sepet modelleri hakkında galeri de güzel modeller paylaşacağız.

Penye iplerden kullanarak tığ işi ya da şiş ile yapabileceğiniz bu modeller için her türlü kullanım şekli olabiliyor. Neler istediğinizi önce akıldan geçirin sonra da boyutlarına ve renklerine karar verin. Bu modelleri renkli, farklı şekillerde, saplı ya da kuplu şekilde olanlar var. Ev için de dekor amaçlı kullanabileceğiniz bu sepetleri aynı zamanda işlevsel olarak da kullanabilmeniz önemli olacak. Kıyafet sepeti, takı sepeti, makyaj sepeti ve aynı zamanda banyo gereçleri içinde sepetler yapmanız mümkün. Aynı örgü modeli ve ipten aynı zamanda takım oluşturmak istiyorsanız size önerimiz paspas ya da puflarda yapabilirsiniz.

Evde farklı bir ambiyans yaratmak isteyenler için mükemmel sonuçlar oluşturacaktır. Bu modeller üzerine aynı zamanda farklı aksesuar ve tığ işinden süslü motifler yapabilmeniz de mümkün olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.