Kategoriler
Anlatımlı Örgü Modelleri Genel Örgü

El Örgüsü Yatak Örtüsü

El örgüsü yatak örtüsü hakkında farklı kullanımlar için bu sayfayı sizler ile paylaşıyoruz. Birbirinden güzel ve şık modeller arasında mevsime bağlı olarak kullanabileceğiniz örnekler bulunuyor.

Örgü modeller arasında evinizin dekoruna uygun olan tarzı seçmeniz bu galeri de paylaştıklarımız sayesinde kolay olacaktır. Piyasa da ev tekstili oldukça rövanştayken el örgüsü yatak örtüsü için birçok seçeneği sizler bir arada göreceksiniz. Modeller arasında tığ ve şiş ile yapılanlar da var.  Polar üzerine monte edilen el örgüsü yatak örtüsü de kullanım açısından oldukça güzel ve tok duruyor. Yünleriniz için kullandığınız örgü tipleri ve ipler aslında bir parça modelinizi ortaya çıkartmak adına önemli bir detaydır. El örgüsünde sık sık kullanılan bazı modelleri yatak örtüsü içinde kullanmanız uygun olabilir. Bu tarz seçenekler olarak sizlere sunum hazırladık. En yeni ve tarz olanları bir arada görmeniz size de birçok farklı model düşünmeniz de faydası olacaktır.

Ölçülerini sizin belirlediğiniz yatak örtülerine alternatif dantel örtü ve oya işi örtülerde bulunuyor. Yaz ve ilkbahar esintisi arayan kullanıcılar için de bu tarz yeni modeller yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.