En Yeni Erkek Çocuk Beresi Örnekleri

Örgü geçmişten bu yana vazgeçilmezlerimiz arasında yer almaktadır. Örgü birçok alanda kullanılsa da en çok giyim konusunda tercih edilmekte ve rağbet görmektedir. Örgüden yapılmış kazaklar, yelekler, hırkalar, atkılar, bereler, patikler ve daha nice kombine parçası örgü ile yapılarak dikkat çekici parçalar halini almaktadır. Örgü tektir ve size özeldir. Bu yüzden de hazır olarak alınanlardan tek olduğu ve size özel olduğu için daha kıymetlidir.

Erkek çocukları için birçok farklı örgü parça bulunmaktadır. Bazı örnekler geçmişten günümüze taşınmış olsa da bazıları ise yeni, modern örnekleri oluşturur.

   Örgü erkek çocuk bereleri oldukça çeşitlidir. Sade ve düz şekilde örerek daha sonra süslemeler yapabilirsiniz. Özellikle de erkek berelerinde hayvan motifleri oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Kulaklar yapabilir, ponpon veya püskül de ekleyerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Örgü erkek çocuk bere modelleri arayanlar için sitemizdeki görselleri inceleyerek ve takip ederek rahatlıkla fikir edinebilir ve örneklerden yola çıkarak sizlerde yapabilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git