Erkek Eldiven Modelleri

  El örgüsü ürünler günümüzde oldukça değer kazanmış ve bununla beraber de kullanım alanları artmış, çok daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Özellikle de giyim sektöründe hazır ürünler, parçalar kadar da el örgüsü, el emeği ile yapılmış ürünlere yer verilmektedir. Bunlardan biri de el örgüsü eldivenlerdir. El örgüsü eldivenlerin kadınlar için yapılan model ve renkleri olduğu gibi aynı zamanda erkekler ve çocuklar için yapılan eldiven modelleri de bulunmaktadır.

  Erkek eldiven modelleri oldukça çeşitlidir. Erkek eldivenlerinde daha ağırlıklı olarak siyah, lacivert, bordo, mavi, beyaz, krem, kahverengi gibi ağır tonlar daha fazla kullanılmaktadır. Bu renkleri isterseniz tek renk olarak kullanabileceğiniz gibi iki veya daha fazla rengi de bir arada kullanabilirsiniz. Özellikle ip seçimini yaparken naylon ve ince ipler yerine kalın ve pamuklu ipleri tercih ederseniz daha sıcak tutar ve daha kullanışlı olur.

Yeni, güncel ve modern erkek eldiven örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilir ve bu görsellerden fikir sahibi olarak istediğiniz modeli, örneği seçerek örmeye başlayabilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git