Kategoriler
Örgü

Erkekler İçin Örgü Hırka Modelleri

Moda her geçen gün kadınlar kadar erkekleri de içerisine almaya başlamıştır. Erkeklerin modaya ilgisi, moda endüstrisinin erkek giyimi üzerinde çalışmasını yoğunlaştırmıştır. Hazır giyimin yanı sıra evlerde örülen örgü erkek hırka örnekleri de modaya ayak uyduracak cinstendir. El emeğiyle yapılan bu örgüler hazırıyla yarışmakta ve erkeklerin giyim yelpazesi genişlemektedir. Renk renk çeşit çeşit örgü ipleriyle kişilerin örgü dergileri, internet ve bazı kaynaklardan elde edebileceği örgü örnekleri yardımıyla birçok kişinin beğenebileceği erkek hırkalarına sahip olunabilmektedir.

Erkek hırka modellerinde tercihler daha çok kalın örgülü ve desenli türlere yönelmiştir. Geyik, ağaç, yaprak, otantik desenler gibi desenlerin hırkalara farklı bir renkle işlendiği örgü türleri erkeklerin hem üşümemesini hem de şık olmasını sağlamaktadır. 2014 kışına damga vuran erkek hırka modellerinden biri olan uzun dizlerde veya kalçalarda biten örgü hırkalarda erkekleri frapan bir hava sokmakta, günümüz modasına uygun bir parça olarak birçok erkeğin dolabında yerini bulmuş olmaktadır.

Özellikte sezonda tercih edilen hırka türlerinden biri olan tığ işi hırka örnekleri dergilerde ve internette mevcut bulunan ince bir emek isteyen bir hırka modeli olmaktadır. Tığ ve hırka modellerine uygun iplerle kişilerin bu hırka alanında harikalar yaratabileceği tığ işi hırkalar kadınlarında çokça rağbet ettikleri modellerdir.Kışı kişilere eğlenceli ve şık geçirtecek hırkalara kişiler kendi göz nurlarıyla ve birçok örnekle sahip olabilmektedir.

Erkekler İçin Örgü Hırka Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.