Kategoriler
Havlu Kenarı İğne Oyası

Kolay iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Çeyizlik ev tekstilleri ürünleri her geçen gün yine kendini fazlası ile göstermektedir. Çeyizlik olsun ya da hediyelik amaçlı yapılan 2014 havlu kenarları örnekleri olarak birbirinden renkli ve farklı oyalar ile karşınıza çıkıyor. Tığ, mekik ve iğne oyalarından sonra toplu iğnesi kutusunda yapılan oyalar hem kolay, hem oldukça şıktır. Son yıllarda revaçta olan bu oyalar giderek daha da popüler olmaya başlamıştır.

İğne oyası havlu kenarı tasarımları arasında parmakta yapılan çiçeklerin havluya monte edilmesi ayrı bir güzelliktedir. Şık ve zarif olan iğne oyası kaliteli havlular ile birleşmektedir. Bundan dolayı 2014 sezonun en güzel oyalarını yapabilirsiniz. Gül, papatya, lale gibi motiflerin ardı ardına dizilmesi son derece şıktır. Birbiri ardına dizayn edilen motiflerin aralarına inciler yerleştirilmesi zarifliğini daha da artırıyor. Böylelikle şık ve hareketli tasarımlar meydana gelmektedir. Son yıllarda oyaların ve bu tarz havlu kenarlarını farklı materyaller ile süslemek daha da albenisini artırmaktadır. Bu yüzden oya kenarları yaparken yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.

Kolay iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Yeni havlu kenarı modelleri arasında en çok sevilecek olanlar kesinlikle kasnakta yapılanlar olacaktır. Son derece basit ve şıklığı ile dikkat çeken bu oyaların tam ortasında yarım dikme inciler kendini daha da göstermektedir. Artık bohçalar ve özel hediyelikler için mükemmel tasarımlar karşınıza çıkıyor. Farklı olmak isteyenler için 2014 sezonun en dikkat çeken renklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kategoriler
Havlu Kenarı

Resimli havlu kenarı dantel örnekleri

Dantel toplumumuzda en eski tığ işi olarak bilinir. Kıyafetlerimize, banyolarımıza, salonlarımıza, evimizin her bölümüne büyük ölçüde şıklık ve estetik kazandırır. Bu neden ile günümüzde hala tercih edilmektedir. Dantel yapımı diğer tığ işlerine göre daha zordur. Ama günümüzde artık pratik modeller de üretilmeye başlanmıştır.

Dantel evimize ve bize şıklık sunan, tarihi de çok eski olan bir tığ işidir. Daha çok evlerimizde kullandığımız bu tığ işinin kullanım alanı çok geniştir. Evimizin her bölümünde kullanabildiğimiz gibi kıyafetlerimizde de kullanabilmekteyiz. Evlerimizde temizliğin bölümü olan banyolarımızda özellikle çok şık durmaktadır. Banyolarımızda tezgah üstlerinde kullanabildiğimiz gibi özellikle havlu kenarlarında d çok tercih edilmektedir.  Havlu kenarı oya örnekleri ile ilgili internetten yardım alabilirsiniz. Yapımı da çok fazla zaman almayan bu örnekler il havlularınızı süsleyebilirsiniz. Banyolarımızın özellikle temizliği vurgulayan yerler olması ile bu tığ işinin birleşmesi, banyolarımız için bir şıklık kaynağıdır. Havlu kenarı dantel örnekleri günümüzde artık pratik modeller ile daha kısa zamanda yapılabilmektedir.

Resimli havlu kenarı dantel örnekleri

Dantel kültürü toplumumuzda çok eskilerden bu yana hala güzelliğini ve modasını korumaktadır. Çok özel bir emek verildiği için özellikler evlerimizde hala tercih edilmektedir. Günümüzde her on kişiden biri dantel örmeyi bilir. Özellikle banyolarımızda ve havlularımızda modasını hala korumakta olan bu tığ işi, banyolarımızın temizliğini ve şıklığını vurgulayan en önemli kaynaktır.