Kategoriler
Bayan Örgüleri Genel

Örgü bayan elbise modelleri

Hanımlar farklı şeyler yapmak isteyenler, bu bölüme bayılacağınızı biliyorum. Gelin bugün kendi süsümüz için bir şeyler deneyelim. Örgü bayan elbise modelleri için neler yapabileceğimize bakalım. Kış dönemi yaklaşınca içimizi sımsıcak tutan ve saran örgü örnekleri arasında elbise de yer alıyor. Benim açıkçası oldukça hoşuma gidiyor. Hem doğal görünmek mümkün hem de şık ve sıradan… Bu açıdan sizlere seçtiğim, vitrinlerde yer alan en pahalı markalara aşık atacak modelleri bir araya topladım. Bunların her birini deneyebilirsiniz. Becerikli hanımlar aynı zamanda sizler için de farklı elbise örgü modellerimiz bulunuyor.

orgu-bayan-elbise-modelleri

Uzun ve kısa örgü elbise modelleri dışında aynı zamanda büyük bedenler içinde tunik ya da uzun kullanımlı örgü bayan elbise modelleri yer alıyor. Yaka ve kol kısmı içinde birçok alternatifi bir arada göreceksiniz. Boğazlı ya da sıfır yakalı olanlar içinde aynı zamanda farklı kullanımlı örgü modelleri yer alıyor. Hanımlar bu elbise örgü modellerini aynı zamanda tığ ile de yapabilirsiniz ya da şiş ile yapmanız da mümkün. Kollar ya da elbise eteklerine tığ işi motifler ile farklı modeller oluşturabilirsiniz.

Hanımlar aynı zamanda kış ve ilkbahar içinde güzel modeller bu bölümde yer alıyor. Yaz akşamları ya da ilkbaharın serin esintisinde farklı kıyafet denemeler içinde muhakkak elimiz bir örgü elbise modeline gider. Her zaman şık ve farklı görünmemize yardımcı olduğunu iddia edebilirim. Çiçek motifleri, bitki ya da yaprak desenleri, kare örgüler, ya da tek parça kullanımlı örgü elbise modelleri için neler yapabileceğinizi bu bölümde göreceksiniz. Renkler konusunda serbest olun, hanımlar. Tek ya da çift renk uygumalar da mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.