Örgü Bebek Boyunluk Modelleri

Sevimli bebekler için yeni moda bir uygulamadan bahsetmek istedik. Örgü bebek boyunluk modelleri için birçok farklı yapımdan ve uygulamadan bahsetmek isteriz.

Bu modellerin yer aldığı galeri kısmında eğlenceli ve keyifli bir seyir olacaktır. Renklerin coşkusu modellerin oluşmasına başlı başına yardımcı olacaktır. Yeni doğan bebeklerden itibaren 5 yaşa kadar modeller burada görmeniz mümkün. Bere ve sal ayrı ayrı kullanmayı tercih etmiyorsanız tek kullanımlar için farklı uygulamalar var. Bu uygulamalar sayesinde bir koleksiyon oluşturmanız mümkün. Bebek yünlerinden rahatlıkla bu uygulamaları yapmanız mümkün olacak. Ayrıca atkı yerine de kullanabileceğiniz modeller yer alıyor. Hem daha korunaklı hem de sabit durması açısından sıkıntı yaratmayacaktır. Örgü bebek boyunlukları için düğme, pop pon, püslük, kurdela, farklı aksesuarlar kullanmanız mümkündür. Saç örgü, timsah, bal peteği, yıldız, haraşo, çift pirinç, baklava gibi örgü örnekleri aynı zamanda görünüm olarak da oldukça şık duruyor.

En yeni tarzları ve uygulamaları bu alanda görmeniz mümkün olacaktır. Hem kış hem de sonbahar günleri için kullanılması uygun olan modeller yer alıyor. Bunun yanı sıra ilkbahar mevsimi için de kullanılacak bazı model ve tarzları burada görebilmeniz mümkündür.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git