Kategoriler
Anlatımlı Örgü Modelleri Bayan Örgüleri Dantel Örgü

Örgü Çanta Modelleri

Sevgili okuyucular, takipçilerim bugün sizler ile çok güzel bir konu paylaşacağım. Biraz sizi 70 ve 80’lerin modasına götürmek istiyorum. Ancak günümüzde örgü tekstilinin ve dokusunun ne kadar popüler olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Modası hiçbir zaman bitmeyecek ve üzerine hatta yenilik katılacağı bir akımdan bahsetmek oldukça da keyifli oluyor. Ben açıkçası modern yaşamın içinde ufak tefekte olsa nostalji kullanımlarını çok seviyorum. Bugün sizlere örgü çanta modellerinden bahsedeceğim. Evet, yanlış okumadınız. Bir dönem yaz, kış deneden her hanımın nerdeyse elinden eksik olmayan örgü çanta tipi artık yeniden vitrinlerde yer alıyor. Bizde elbette geri kalmıyoruz moda trendlerinden; istediğiniz tarzda örgü çanta modellerine yakışan örneklerden bir galeri oluşturdum.

Hasır modellerin yanı sıra yün ve pamuk iplikten yapılan örgü bayan çanta örnekleri bu galeri bölümünde bulunuyor. Birbirinden farklı ve renklerin istenildiği gibi kullanıldığı bu el örgüsü çanta örnekleri size oldukça fikir verecektir. Hem spor hem de şık giyimler içinde aynı zamanda örgü çanta stilleri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.