Kategoriler
Bayan Örgüleri Dantel Örgü

Örgü Saç Bandı Modelleri

Günümüzde el emeği ve el örgüsü ile yapılan ürünlere verilen değer giderek artmış ve bununla beraber de kullanım alanları, örnek ve modelleri oldukça genişlemiştir. Bunlardan biri de örgü saç bandı modelleridir. Eskiden de yapılıyor olsa da el örgüsü ürünlerin yeniden değer kazanması ile beraber günümüzde daha fazla yaygınlaşmış birçok model ve örneği ortaya çıkmıştır.

  Örgü saç bandı modelleri oldukça çeşitlidir. Tığ işi örgü ile yapılanları olduğu gibi şiş örgüsü ile yapılan modelleri de mevcuttur. Örgü saç bantlarını günlük hayatınızda kullanmak için yapabileceğiniz gibi özel davetler içinde örerek kullanabilirsiniz. Günlük hayatta kullanmak için öreceğiniz saç bantlarını renkli ve sade modeller seçebilir, özel davetler için öreceğiniz modelleri ise daha çok klasik renk ve modeller de tercih edebilirsiniz.

Örgü saç bandı örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Yetişkinler için yapılan modellerinin yanı sıra çocuklar için yapılanları da vardır. Kız çocukları ve bebekleri için yapılan saç bandı modellerinde ise daha çok pembe, pudra gibi renkler kullanılır ve süslemeler yapılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.