Kategoriler
Bayan Örgüleri Genel Örgü Yelek Modelleri

Örgü Televizyon Battaniye Modelleri

Hanımlar bugün sizinle, kış günlerinin vazgeçilmez örgü modellerinden biri hakkında paylaşımda bulunuyor olacağım. Örgü televizyon battaniye modelleri evlerimizin bir kösesinde bizi ısıtmak için bekler. Hatta evde kıskançlıklara bile neden olabilir. Bir çocuk bebeklik battaniyesi sahiplenmesi gibi, vazgeçilmemiz olur. Evde en huzurlu olduğumuz anlarda üstümüze bir battaniye isteriz, televizyon karşısındaki uyuklamaların en güzel nedenlerinden biri olur. Peki, 2016-2017 örgü televizyon battaniye modelleri hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Yeniliği ve her daim farklılığı seven hanımefendiler bu bölümde sizler için harika örgü battaniye modelleri seçtim. En yeni ve trend piyasa da bulunan modellerin nerdeyse birçoğuna bu bölümde göreceksiniz. İsterseniz satın alın isterseniz örmek için harekete geçin, her iki durum içinde sizlere bu bölümde yer alan örgü battaniye modelleri yardımcı olacaktır.

 

Renkleri siz karar verin ancak bu senenin genel olarak modası bu yün örneklerden ibaret. Arzu eden hanımlar elbette evlerinin dekoruna ve salonda bulunan koltuk takımlarına göre de renkler seçebilirler. Kış için renk ahengi olmaz diye düşünmeyin, bu konuda kendinizi sınırlamamanız gerektiğini galeri kısmında göreceksiniz. Örgü televizyon battaniye modelleri için tek parça örgü tipleri ya da kare modeller de bulunmaktadır. Hangi örgü tipini sevdiyseniz önce ondan başlayın, ben eminim bunun ardı arkası kesilmeyecektir.

 

Ev halkandan herkes dizlerini örten birer battaniye sahip olabilirler. Örgü battaniye modellerinizi isterseniz süslü, isterseniz kendinden motifli sade bir örnekler de yapabilirsiniz. Kenarları yine püsküllü ya da tığ işi ile de dekore edile bilinir.  Piyasa da satılan modellerin üstünde yer alan bu galeride ki örnekler size ayrıca güzel fikirlerde verecektir. Hediye olarak da örgü televizyon battaniye modellerini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.