Kategoriler
Bayan Örgüleri Örgü

Penye İpten Battaniye Modelleri

Siz de her zaman aynı çeşit örgülerden sıkılan biriyseniz, şimdi bahsedeceğim penye ipten yapılan battaniye modelleri tam da size göre.
Ukrayna’dan ta buralara kadar gelen bu akım son günlerde çok trend. Tam olarak bu kocaman penye ip ve devasa şişler veya tığlar ile yaşayacağınız deneyim, bildiğiniz bütün örgü stillerini sizlere unutturacağına ve yeni dünyalara kapı açacağına emin olabilirsiniz.
Bu penye ipten yapılmış battaniye modelleri neden yapılır kısmına gelirsek. Aslında bu battaniyelerin yapılma amacı tam olarak sizin ihtiyaç, zevk ve hayalinize kalmış. Kimi zaman, kış aylarında uyurken sizleri ısıtacak, kimi zaman halınızın üzerinde bir dekorasyon malzemesi olacak, kimi zaman da hediye olacak bu penye ipten yapılmış battaniye modelleri. Hem kolay olması hem ekonomik olması açısından oldukça talep görmektedir.

Gereken malzemeler ise dükkânlardan temin edebileceğiniz penye bir ip ve onun için tasarlanmış bir tığ olacaktır. Renk, renk ve boy, boy olan bu battaniyeleri malzemelerini temin edip, örmeye başlayarak dev tasarımlara imza atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.