Kategoriler
Bayan Örgüleri

Tığ İşi Örgü Bayan Patik Modelleri

Kış aylarında ayakları üşüyen ve bir türlü ısınmayan bayanlar için birbirinden güzel, şık patikler tasarlanıyor. 2014 örgü bayan patik örnekleri arasında artık yandan ip atlamalı tasarımlar yer almaktadır. Eski geleneksel patikler artık tarih oluyor. Daha modern çizgiler ile ayaklarınız hem sıcacık, hem de oldukça şık duracaktır. Şık kıyafetleriniz altına bilekten bağlamalı patik tasarımlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Örgü patik modelleri arasında babet tarzında olanlar hem anneler, hem de kızları için çift tasarımlar dikkat çekiyor. Üstelik bu tasarımlar oldukça şık ve gösterişlidir. Dilediğiniz renkte kısa sürede örebilirsiniz. Bunun yanı sıra örgü bot ve çizme tarzında olan patikler dikkat çekiyor. Biraz giymesi zahmetli olsa bile kış aylarında evinizde keyif yaparken rahatlıkla tercih edebileceğiniz modellerin başındadır. Tığ ya da şiş ile örülen patikler arasından kendi hayal gücünüzü yansıtabilirsiniz. Babet tarzında olan patiklerin tam ön kısmında yer alan büyük düğme dikkat çekiyor. Örgülerinizi bu tarz materyaller ile hareket ve canlılık katabilirsiniz.

Tığ işi patikler bileklerde biten bot tarzında olanlar ve püsküller gençlerin ilgi odağı haline geliyor. Artık klasik ve eski patikleri bir kenara bırakarak daha şık tasarımlar seçebilirsiniz. Birbirinden güzel tasarımları görmek için yeni patiklere göz gezdirmelisiniz. Renkler ve çizgiler bir araya geldiğinde en önemlisi iplerin ışıltısı sihirli dokunuşlar ile buluşunca elbette ortaya hareketli tasarımlar çıkmaktadır.

Tığ İşi Örgü Bayan Patik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.