Kategoriler
Lif Örnekleri

Tığ İşi Resimli Lif Örnekleri

Ülkemizde her geçen gün gelişmekte olan tasarım her alana girmiş bulunmaktadır. Özellikle çeyizlerde klasik tasarımlar bırakılarak daha modern ve şık tasarımlar karşınıza çıkıyor. 2014 lif örnekleri tasarım gücü olarak en şıkları arasındadır. Düz ve sade modellerden çok daha modern lif tasarımları dikkat çekiyor. Çiçekli, ördekli, el modelli lifler oldukça ilgi görüyor. Bu tasarımların yanı sıra gelin ve damat şeklin olan lifler farklı tarzı olanlar için idealdir.

Yeni lif örnekleri arasında dikkat çekenlerden abiye tarzında örülenler, damat şeklinde olanlar ve daha birbirinden güzel lifler yerini alıyor. En önemlisi liflerin arasına elin yerleştirilmesi için yapılan tasarım dikkatleri çekmektedir. Üzerinde küçük ponponların dizaynı edilen lifler farklılığı ortaya koyuyor. Liflerin tasarım alanı çok küçük olmasına rağmen son zamanlarda daha  hayal gücünü zorlayan bayanlar değişiklikler yapabilmektedir. Kulaklı olan liflerden, bebek tasarımlarının konulmasına kadar farklı modelleri 2014 sezonunda görmek mümkündür. Renklerinde gücünün ortaya konduğu lifler tığ ile kısa sürede örülmektedir. Örgüyü seven bayanlar için oldukça ideal tasarımlar karşınıza çıkıyor.

Tığ İşi Resimli Lif Örnekleri

Tığ işi lif örnekleri sayesinde yepyeni şık modeller bulacaksınız. Liflerin üzerine kendi hayal gücünüzü yansıtarak surat çizmek ve değişik materyaller kullanmak mümkündür. Özelliklede püsküller ile kenarlarını ve örmüş olduğunuz kız resminin eteğini rahatlıkla süsleyebilirsiniz. 2014 modelleri ile lifler hareketlenirken rahatlıkla kendi tasarım gücünüzü yansıtmalı ve farkı ortaya koymalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.