Kategoriler
Anlatımlı Örgü Modelleri

Timsah Sırtı Örgü Modeli Yapımı

Merhaba hanımlar, bugün sizlerle çok şık bir model timsah sırtına benzeyen bir örnek yapalım. Oldukça yapımı kolay ve çok çabuk yapılan bir örneklerimiz dendir  Bebeklerimiz ve çocuklarımız için kullanabileceğiniz üstelerinde harika bir görüntü sağlayan model. Eminim hepiniz severek yapıp miniklerimizin muhteşem görünmesini istersiniz. O zaman haydi ipimizi ve şişlerimizi alıp beraber yapmaya başlayalım .

Malzemeler

İp

Şiş

Yapımı

Herzaman ki gibi ilmeklerimizi atalım. 1 ters daha sonrasını yine tersten dolayıp fakat örmeden diğer şişimize alıyoruz. Örneğimiz tersten kuruluyor bu şekilde sıramızı bitiriyoruz.

timsah sırtı modeli 1 resmi      timsah sırtı modeli 2 resmi

timsah sırtı modeli 3 resmi

Ön tarafında ise ilk ilmeğimizi ters örüyoruz ve 2 ilmeği birden tersten alıp örmeden diğer şişe alıyoruz. Bu sıramızı da bu şekilde yapıyoruz.

timsah sırtı modeli 4 resmi     timsah sırtı modeli 5 resmi

Bu sefer arka kısmında ilk ilmeğimizi ters örüyoruz ipi arkaya alıp üçlü gelen ilmeği üçünü birden batarak düz örüyoruz. Bu sıramızı da bu şekilde ayarlıyoruz. Daha sonraki sıramızda ise 1 ters, 1 düz olarak sırayı yapıyoruz.

 

timsah sırtı modeli 6 resmi    timsah sırtı modeli 7 resmi

Evet arkadaşlar dördüncü sırada örgümzün modeli tamamlanıyor. Timsah sırtı örgümüzle harika hırkalar, ceketler, mini etekler çok şık duruyor. Sizde biran önce başlayıp çok hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi Günlerde Kullanın…

timsah sırtı modeli 8 resmi

 

 

“Timsah Sırtı Örgü Modeli Yapımı” için bir yanıt

İpin num ve sisin num kaç olucak Hangi ip alicam hangi Sisi alicam ya yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.