Kategoriler
İğne Oyası

Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri

Oyaların zarafetini ve şıklığını en güzel şekilde tamamlayan elbette tülbentlerdir. Kalitesi, rengi ve tasarımı ile 2014 yazma örnekleri göz alıcıdır. Batik tasarımları 2014 sezonunda dikkat çekiyor. En önemlisi tablo şeklinde tasarlanan yazmalar görenleri hayran bırakacak. Farklılığı sevenler için oldukça ideal renklerde tasarımlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra bu sezon kayıklar, İstanbul manzaralı tülbentler herkesin dikkatini çekmektedir.

Bu şık tülbentlere elbette güzel ve zarif yazma oyaları yapılması gerekiyor. Çiçekli tasarımlar tülbentler için daima olmazsa olmazlar arasındadır. Sezonun vazgeçilmezi mekik oyalar ve tığ oyalar birleşiyor. İki oyanın bir tülbentte yer alması tasarımın gücünü fazlası ile ortaya koymaktadır. Artık son yıllarda tasarım giderek trendlerini artırıyor. Yazma kenarı örnekleri arasında dikkat çeken tasarımlar olarak en çok küpe modelleridir. Bu tasarımlar ip ile yapıldığı gibi organze kurdele nakışı ile de yapılmaktadır. Bir küpeyi andıran oya tüm yazmalara bahar havası veriyor. Kesinlikle bir bohçada olması gereken tasarımların en başındadır. Şık ve zarif küpeler renk katıyor.

İğne oyası yazma modelleri elbette tülbent kenarları arasında en zoru ve en çok tercih edilenidir. Özellikle gelinlerin çeyiz bohçalarında daima olmazsa olmazlar arasındadır. Bundan dolayı yeni iğne oyaları arasında zarif ve ince işçilikleri göreceksiniz. Sadeliği bir kenara bırakmalı ve şık tasarımlı olan iğne oyalarına göz gezdirmelisiniz. Giderek daha da kendini gösteren modeller 2014 sezonunda dikkat çekmektedir.

Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.