Kategoriler
Bebek Örgüleri Örgü

Yeni Örgü Çocuk Hırka Örnekleri 2014

2014 örgü çocuk hırkalarının şıklığını yeni sihirli iplikler ile birleşimini görmek hayran bırakıyor. Önden düğmeli, kapüşonlu ve kırçıllı hırkalar kış aylarında en çok tercih edilenler arasındadır. Çocuk hırkaları arasında en çok kullanılanlar ceket ve mont tarzı olanlardır. Özellikle mevsimlik olarak tercih edilenler sonbahar ve kış arasında oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Kız çocuklarının giydiği renkli ve volanlı, büzgülü hırkaların tasarımları son derece dikkat çekmektedir.

Örgü çocuk hırka örnekleri arasında Selanik örgüden, lastik örgüye kadar birçok tasarım yerini alıyor. Şıklığını ve kalitesini yansıtan ipler sezonun en göz alanları arasındadır. Farklı örgüler arasında şal yakalar ve dik yakalar çocuklara büyük havası katıyor. Böyle tasarımların her geçen gün biraz daha ilerlemesi dikkatleri çekmektedir. 2014 sezonunda en çok dikkat çeken tasarım neon renklerdir. Neon renklerin birbiri ile olan uyumu çocuk hırkalarına da yansımıştır. 3 ve 4 rengin bir araya gelerek hırkada can bulması sezonun en gözde tasarımlarının başında yer alıyor.

Yeni Örgü Çocuk Hırka Örnekleri 2014

Yeni hırka örnekleri olarak Tunus örgüsünden, ters düz örgüye kadar birbirinden güzel örnekler yer almaktadır. Çocuk hırkalarında genellikle kalın iplikler yer alıyor. Özellikle sihirli iplikler 2014 sezonunda çok fazla modadır. Çünkü sihirli iplikler düz örgüde kendiliğinden desen çıkartıyor. Böyle olması da elbette ilgiyi artırıyor. Kız ve erkek çocukları için birbirinden şık örgü hırkalar bu sezon çok fazla yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.