Kategoriler
Lif Örnekleri

Yeni Resimli Lif Modelleri

Birbirinden güzel inciler ile dolu lif modelleri 2014 sezonunda yeniliklerle karşınıza geliyor. Artık genç kızların çeyiz bohçaları daha hareketli ve modern tasarımlar ile dolacak. 2014 lif örnekleri arasında resimliler, çiçekler ve en önemlisi bebek yeleği şeklinde olan tasarımlar dikkatleri çekecektir. Sade modellerden daha fazlası olan modern lif tasarımları sezonun gözdesidir. Ördek resimli lifler oldukça dikkat çekmektedir. Lifler arasında gelin ve damat şeklinde örülenlerde vardır.

Resimli lif modelleri olarak ilgi görenler arasında abiye tarzında örülenler, damat şeklinde resimlerin olması fazlası ile ilgi görecektir. İnciler ve kurdele detayları ile süslenen lifler giderek daha da şık olmaya başlamıştır. Bu resimleri canlı gibi göstermek için püskül, ponpon yaparak üç boyutlu hale getirmek mümkündür. Trendler arasına kendi tasarım gücünüzü, hayalinizi yerleştirmeniz kesinlikle çok daha önemlidir. Bebek resimleri, hayvan resimlerine kadar konulmasına farklı modelleri 2014 sezonunda gördükçe daha da dikkat çekecektir. Renklerin birbiri ile olan uyumunu bu sezon lifler üzerinde de göreceksiniz. Örgü ile hayatınız daha da hareketlenecektir.

Desenli lif örnekleri sayesinde dünyanıza hareketlilik katacak ve şıklık sağlayacaksınız. Liflerin küçük alanını genişletmek ve tasarımın gücünü koymak tamamen size bağlıdır. Özellikle de püsküller ile resim figürünün kenarlarına hareket katmak daha da dikkat çekiyor. 2014 sezonunda her tasarım ile birlikte liflerde farklı şekillerde karşınıza çıkacak ve örmekten keyif alacaksınız.

Yeni Resimli Lif Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.